KROSNO Elite Sklenice na červené víno, Sada 6, 360 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

80 mm

Výška

212 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

360 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F578281036033S10

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Elite Kolekce sklenic na červené víno – perfektní volbou pro ty, kteří chtějí přidat dotek elegance a luxusu ke svému stolování

Elegantní Sklenice na Červené Víno – Sklenice ELITE pro servírování červeného vína jsou vyrobeny z vysoce kvalitního Crystalline skla, které zaujme svou průhledností, umožňující krásně vystavit barvu nápoje. Stabilní podstavec, dlouhá noha a ovální, štíhlý kalíšek se zužující směrem nahoru – to je klasický, jemný design, který ocení každý znalec vína. Elegantní sklenice na víno o objemu 360 ml, vyrobené zkušenými skláři, nejen skvěle vypadají, ale jsou také plně praktické a pohodlné při používání – lze je mýt v myčce nádobí.

Jednoduchost spojená s třídou – sklenice ELITE – Návrh určený pro ty, kteří ocení jemnost, jednoduchost, ale zároveň hledají sklenice, které se vyznačují třídou a elegancí. Sklenice na červené víno Krosno Glass o objemu 360 ml je naprosto nezbytným prvkem každého stolování. Jsou ideální jak pro každodenní použití, tak pro večírky, slavnosti a svatby.

Na co si dát pozor:

  • Klasický ovální kalíšek – ideální pro degustaci červeného vína.
  • Dlouhá, štíhlá noha na stabilním podstavci – umožňuje držet sklenici v ruce bez zahřívání nápoje.
  • Možnost mytí v myčce nádobí – po jídle rychle umyjete sklenice s ostatními nádobími.

KROSNO Elegantní sklenice na červené víno Elite

Elegantní sklenice na červené víno – Sklenice Elite pro podávání červeného vína jsou vyráběny z kvalitního skla Crystalline, které zaujme svou průhledností krásně zvýrazňující barvu nápoje. Stabilní základna, dlouhá stopka a štíhlý kulatý kalíšek, který se zužuje nahoru – to je klasický decentní design, který ocení každý milovník vína. Estetické sklenice na víno 360 ml, které vyrábějí zkušení skláři, nejenom dobře vypadají, ale jsou také praktické a snadno se používají – je možné je mýt v myčce.

Stylová jednoduchost – sklenice ELITE – Určená pro ty, kdo dokážou ocenit decentní a jednoduchý design, a přitom hledají stylové a elegantní sklenice. Sklenice na červené víno Krosno Glass 360 ml je přímo nezbytná součást každého prostírání. Dokonale se hodí pro běžné použití i pro slavnosti a svatby.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Klasický kulatý kalíšek – optimální pro degustaci červeného vína.
  • Dlouhá, štíhlá stopka na stabilní základně – můžete držet sklenici v ruce, aniž byste zahřívali nápoj.
  • Vhodné do myčky – po jídle skleničky rychle umyjete společně s ostatním nádobím.

ÄHNLICHE PRODUKTE