KROSNO Elite Sklenice na bílé víno, Sada 6, 240 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

72 mm

Výška

190 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

240 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F578281024022A50

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Elite – Skleničky na bílé víno: Kvalitní Design pro Exkluzivní Domov

Štíhlé a Elegantní – Kalichy na Bílé Víno – Navrženy s ohledem na příznivce tradičních, klasických řešení. Kalichy na bílé víno o objemu 240 ml se vyznačují štíhlým kalichem, který se jemně zužuje směrem nahoru, umístěným na vysoké, úzké noze – celkovou stabilitu zajišťuje pevná podstava. Jednoduchý, elegantní tvar ocení každý, kdo si váží jemné a osvěžující chuti bílého vína.

Aroma Vína Uchováno v Kalichu – Aroma bílého vína uchováte déle díky propracovanému tvaru kalichu, a vysoká noha brání zbytečnému ohřívání nápoje. Průhledné sklo Crystalline dokonale rozptyluje světlo, čímž zdůrazňuje barvu bílého vína. Klasický kalich na bílé víno Krosno Glass 240 ml z kolekce ELITE je ideálním dárkem pro každého znalce tohoto nápoje. Kromě toho je produkt praktický – kielichy můžete bez problémů mýt v myčce.

Co je důležité si všimnout:

  • Vysoký lesk skla – sklo Crystalline je průhledné a odolné vůči poškozením a matování.
  • Štíhlá, dlouhá noha – umožňuje pohodlné držení kielichu bez ohřívání vína rukou.
  • Vhodné do myčky – zapomeňte na zdlouhavé ruční mytí kalichů.

KROSNO Sklenice na bílé víno Elite

Štíhlé a elegantní – sklenice na bílé víno – Navržené pro příznivce tradičních, klasických řešení. Sklenice na bílé víno 240 ml se vyznačují štíhlým kalíškem, který se zužuje nahoru, je posazený na vysoké úzké stopce a vše drží stabilní základna. Jednoduchou, elegantní formu ocení každý, kdo má rád lahodnou a osvěžující chuť bílého vína.

Aroma vína zadržené ve sklenici – Aroma bílého vína zdržíte déle díky promyšlenému tvaru kalíšku, zatímco vysoká stopka zabraňuje nežádoucímu zahřívání. Průhledné sklo Crystalline dokonale rozptyluje paprsky světla, čímž zvýrazňuje barvu bílého vína. Klasická sklenice na bílé víno Krosno Glass 240 ml z kolekce Elite je dokonalý dárek pro každého milovníka tohoto nápoje. Kromě toho je praktická – sklenice můžete mýt bez problémů v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Vysoký lesk skla – sklo Crystalline je průhledné a odolné proti poškození a zmatnění.
  • Štíhlá, dlouhá stopka – můžete pohodlně držet sklenici, aniž byste víno zahřívali rukou. 
  • Vhodné do myčky – můžete zapomenout na pracné ruční mytí sklenic.

ÄHNLICHE PRODUKTE