KROSNO Chill Vysoké sklenice na pivo, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGVjNGI0NDhmYTg2NTFjN2EzYjY1MjdmZmZkNDRmNDdhYjY4MGI4ZmYyMjFmMmU0NDAzNmY5NzJkMjMxYjEwZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTM6MzQ6MDIuNDQ2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBkQWVLUGo0OTJLa3Y3SnNvcTdTTG10elVyYmlxZVpyRjFyLTRja2xiZllEY0JmdnM1N2pzRmZvZkVRc0FuaFdIUC1uZURBaU1Xc3IyUE54RWdnYVZodDFpYnhnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGVjNGI0NDhmYTg2NTFjN2EzYjY1MjdmZmZkNDRmNDdhYjY4MGI4ZmYyMjFmMmU0NDAzNmY5NzJkMjMxYjEwZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTM6MzQ6MDIuNDQ2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBkQWVLUGo0OTJLa3Y3SnNvcTdTTG10elVyYmlxZVpyRjFyLTRja2xiZllEY0JmdnM1N2pzRmZvZkVRc0FuaFdIUC1uZURBaU1Xc3IyUE54RWdnYVZodDFpYnhnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

81 mm

Výška

213 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F684261050074000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Chill Sklenice na Pivo – Pro Příjemný Pivní Zážitek

Odpočiňte si s Pivní Sklenicí CHILL – Ať už máte rádi intenzivně sladové lagery, kyselé pšeničné piva nebo silně hořké IPA, svět piva nabízí nespočet druhů pro každého. Pro všechny milovníky zlatého moku jsme navrhli klasické, vysoké sklenice na pivo o objemu 500 ml. Kolekce CHILL byla vytvořena s myšlenkou na relaxaci s pivní sklenicí v ruce – ať už sami, s přáteli, doma nebo venku. Klasické sklenice můžete využít pro mnoho druhů piva, jako jsou pilsnery, mírné ale nebo anglické hořké piva.

Sada Klasických Sklenic na Pivo Krosno Glass 500 ml – Sklenice z kolekce CHILL představují sílu v jednoduchosti. Jejich klasický tvar zahrnuje dvě zúžení, které umožňují pohodlné držení sklenice v ruce a zároveň udržují pěnu déle stabilní. Tlusté, pevné dno zajišťuje stabilitu a udržuje pivo déle chladné. Při výrobě jsme použili průhledné sklo, které je odolné proti poškození. Ušetříte čas, protože sklenice jsou vhodné do myčky nádobí.

Co stojí za zmínku:

  • Zesílený okraj – precizní dokončení zaručuje ještě větší trvanlivost.
  • Stabilní dno – udržuje pivo déle chladné.
  • Vhodné do myčky – po degustaci piva nebudete ztrácet čas ručním mytím.

KROSNO Vysoké sklenice na pivo Chill

Relaxujte se sklenicí piva CHILL – Intenzivně sladový ležák, nakyslá pšeničná piva nebo velmi hořké IPA – typů piva je tolik, že si každý najde něco pro sebe. Pro všechny milovníky zlatavého moku jsme navrhli klasické, vysoké sklenice na pivo 500 ml. Řada Chill vznikla pro relaxaci se sklenici piva v ruce – sami, s přáteli, doma nebo venku. Klasické sklenice můžete použít pro mnoho druhů piva, jako je plzeňské, lehký ale nebo anglická hořká piva.

Sada klasických sklenic na pivo Krosno Glass 500 ml – Sklenice z kolekce Chill je síla spočívající v jednoduchosti. Mají klasický tvar: dvě zúžení, díky kterým se snadno drží v ruce a pěna vydrží déle. Silné, pevné sklo zajišťuje stabilitu a udrží pivo déle studené. Při výrobě používáme transparentní sklo, které není náchylné na poškození. Tím šetříte čas, protože sklenice můžete mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Silnější okraj – precizní zpracování zajišťuje ještě větší odolnost. 
  • Stabilní dno – díky němu pivo vydrží déle studené.
  • Vhodné do myčky – po vypití piva nebudete ztrácet čas s ručním mytím.

ÄHNLICHE PRODUKTE