KROSNO Avant-Garde Skleničky na šampaňské, Sada 6, 230 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

107 mm

Výška

170 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

230 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F579917023003110

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Koktejlové Sklenice Avant-Garde 230 ml – Elegance a Styl pro Každý Drink

Unikátní Produkt pro Všechny Milovníky a Nadšence Barového Umění – Pro všechny, kteří mají vášeň pro umění míchání koktejlů, představují originální koktejlové sklenice z kolekce Avant-Garde ideální volbu. Tyto sklenice jsou výsledkem spojení moderního designu a nejvyšší kvality zpracování, což z nich činí výjimečný doplněk pro každý domácí bar nebo profesionální prostředí. S lehce uzavíratelnou číší o objemu 230 ml jsou tyto sklenice navrženy tak, aby umožňovaly efektní prezentaci drinků a koktejlů. Jejich design nejen zvyšuje estetický dojem, ale také podporuje rozvoj aroma a chuťových vlastností servírovaných nápojů.

Elegance a Kvalita v Každém Detailu – Důraz na detail a eleganci je vidět v každém aspektu těchto sklenic. Pohodlná, dlouhá nožka, která hladce přechází do číše a podstavce, dodává sklenicím noblesní vzhled. Tento prvok nejen zlepšuje vizuální stránku sklenic, ale také zajišťuje jejich stabilitu a pohodlné držení. Sklenice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla Crystalline, které zaručuje perfektní lesk a průhlednost, a zároveň je odolné vůči matnění, což je běžný problém při častém mytí v myčce. Hladký okraj číše pak přispívá k celkovému elegantnímu vzhledu a usnadňuje pití.

Stojí za pozornost:

  • Nejvyšší kvalita zpracování
  • Originální, velmi pohodlný tvar
  • Hladký okraj číše

KROSNO Křehké šampaňské a koktejlové sklenice Avant-Garde Neodolatelná elegance pro vaše nápoje!

UŽIJTE SI NEJVYŠŠÍ KVALITU – Pokud milujete výjimečné koktejly, naše originální koktejlové sklenky z kolekce Avant-Garde jsou pro vás dokonalou volbou. Zaujmou vás svou vysokou kvalitou zpracování, která potěší každého nadšence bartendingu.

PŘITAŽLIVÁ A JEDINEČNÁ FORMA – Naše sklenky mají lehce se zužující kalich, který dodává vašim drinkům a koktejlům ohromující prezentaci. Dlouhá nožka elegantně přechází do kalichu, přispívá k šlechtickému stylu a výjimečné eleganci.

SKLO CRYSTALLINE PRO DOKONALÝ LESK – Sklenky na koktejly Avant-Garde jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího skla Crystalline, které dodává našim sklenkám dokonalý lesk, průhlednost a vynikající odolnost, včetně zamlžení způsobeného mytím v myčkách na nádobí.

OBJEM 230 ML PRO NEPOWTARZALNE MOMENTY – Náš kalich má objem 230 ml, průměr 107 mm a celková výška sklenky je 170 mm. Ideální velikost pro podávání vašich oblíbených koktejlů. A co je nejlepší, naše sklenky jsou skvělým dárkem na každou příležitost.

Učiňte vaše oslavy a setkání nezapomenutelnými s našimi šampaňskými a koktejlovými sklenkami Avant-Garde!

ÄHNLICHE PRODUKTE